PoOoZzZ !!

DobroDosli na Forum FTW Tima....Uzivajte u njegovom
sadrzaju...Zabavite se !!
_______________
FTW Team
PoOoZzZ !!

DobroDosli na Forum FTW Tima....Uzivajte u njegovom
sadrzaju...Zabavite se !!
_______________
FTW Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 evo slike admini ma ae me unban

Go down 
3 posters
AuthorMessage
QuanTZ.




Posts : 4
Points : 9
Reputation : 1
Join date : 2010-02-04

evo slike admini ma ae me unban Empty
PostSubject: evo slike admini ma ae me unban   evo slike admini ma ae me unban Icon_minitimeThu Feb 04, 2010 3:49 pm

ljudi koji wh koji aim jel ste normalni ovo kazem svim adminima paXa nemogu da navatam da postavi topic da kaze da nemam nista evo slika svima
evo slike admini ma ae me unban ?action=view&current=de_nuke0002
Back to top Go down
PaX.




Posts : 5
Points : 8
Reputation : 1
Join date : 2009-10-16
Age : 32

evo slike admini ma ae me unban Empty
PostSubject: QuantZ.   evo slike admini ma ae me unban Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 2:06 pm

Ne kapiram dokle ces ti da se pravis, ceo d2 te gledam i moram da priznam da lepo krijes aim(pricam o onom danu kad si imao skor 80:20)...ali si se zajebao na cbble sto si cimao i pogotovu na train cheers
Znaci na zagrevanju sam te gledao SLUCAJNO jebeno i ti se treses i posle mi pricas neke price Smile
Vise mi krivo da te banujem iskreno, ali ce te jos 2-3 admina banovati stalno sa servera ebia Sad
Back to top Go down
sM.nIgHtMaR[e]

sM.nIgHtMaR[e]


Posts : 14
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 2009-12-29
Age : 38
Location : Sremska Mitrovica/Lacarak

evo slike admini ma ae me unban Empty
PostSubject: Re: evo slike admini ma ae me unban   evo slike admini ma ae me unban Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 4:43 pm

i ja priznajem da odlicno skrivas aim,sto znaci da si dobar igrac...i ja sam te uhvatio jednom da se treses,zato ti kazem drugarski...igraj bez aim...danas nisam hteo da te banujem...poslusaj me....verujem da si dobar igrac...jer ko tako dobro skriva sigurno dobro igra....imamo jednog takvog...za koga su svi mislili da je igracina...i na kraju ispade ogroman AIM
Back to top Go down
http://www.nIgHtMarEsCrYpT.tk
Sponsored content





evo slike admini ma ae me unban Empty
PostSubject: Re: evo slike admini ma ae me unban   evo slike admini ma ae me unban Icon_minitime

Back to top Go down
 
evo slike admini ma ae me unban
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ban - Unban : INFO !!
» amx_drug @all PLS unban

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: FTW Serveri :: Ban / Unban-
Jump to:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com